Tue, 8/30
9:00am
|
vs Arthur L Johnson
(Varsity)
Clark
Home
· Scrimmage
|
||
Thu, 9/1
4:00pm
|
vs Sayreville War Memorial
(Varsity)
Parlin
Home
· Scrimmage
|
||
Thu, 9/8
4:00pm
|
@ The Wardlaw Hartridge School
(Varsity)
LOC: Edison
Away
· League
|
W 6 - 0
|
|
Sat, 9/10
2:00pm
|
vs Westfield
(Varsity)
Westfield
Home
|
L 1 - 2
|
|
Mon, 9/12
4:00pm
|
vs Spotswood
(Varsity)
Spotswood
Home
· League
|
W 1 - 0
|
|
Wed, 9/14
4:00pm
|
@ South River
(Varsity)
LOC: South River
Away
· League
|
T 1 - 1
|
|
Fri, 9/16
4:00pm
|
vs Carteret
(Varsity)
Carteret
Home
· League
|
W 2 - 1
|
|
Mon, 9/19
4:00pm
|
@ North Plainfield
(Varsity)
LOC: North Plainfield
Away
|
W 5 - 3
|
|
Wed, 9/21
4:00pm
|
@ Metuchen
(Varsity)
LOC: Metuchen
Away
|
W 3 - 1
|
|
Fri, 9/23
4:00pm
|
vs Kennedy Memorial
(Varsity)
Iselin
Home
· League
|
W 7 - 1
|
|
Mon, 9/26
7:00pm
|
@ Perth Amboy
(Varsity)
LOC: Perth Amboy
Away
· League
|
L 0 - 1
|
|
Wed, 9/28
4:00pm
|
@ Spotswood
(Varsity)
LOC: Spotswood
Away
· League
|
T 1 - 1
|
|
Fri, 9/30
4:00pm
|
vs South River
(Varsity)
South River
Home
· League
|
T 1 - 1
|
|
Mon, 10/3
6:30pm
|
@ Carteret
(Varsity)
LOC: Carteret
Away
· League
|
L 2 - 3
|
|
Wed, 10/5
10:00am
|
vs North Plainfield
(Varsity)
North Plainfield
Home
· League
|
L 3 - 4
|
|
Fri, 10/7
4:00pm
|
vs Metuchen
(Varsity)
Metuchen
Home
|
W 3 - 0
|
|
Mon, 10/10
6:30pm
|
@ J F Kennedy
(Varsity)
LOC: Paterson
Away
· League
|
W 8 - 0
|
|
Sat, 10/15
10:00am
|
vs Edison
(Varsity)
Edison
Home
· League
|
W 2 - 0
|
|
Tue, 10/18
6:30pm
|
@ Monroe Township
(Varsity)
LOC: Monroe Township
Away
· League
|
L 1 - 2
|
|
Sat, 10/22
10:00am
|
@ Watchung Hills Regional
(Varsity)
LOC: Warren
Away
|
W 2 - 0
|
|
Thu, 10/27
1:00pm
|
vs Millburn
(Varsity)
Millburn
Home
· Playoff
|
W 2 - 0
|
|
Mon, 10/31
2:00pm
|
@ Belleville
(Varsity)
LOC: Belleville
Away
· Playoff
|
W 1 - 0
|
|
Wed, 11/2
2:00pm
|
vs Colonia
(Varsity)
Colonia
Home
· Playoff
|
W 1 - 0
|
|
Sat, 11/5
2:00pm
|
vs West Morris Mendham
(Varsity)
Mendham
Home
· Playoff
|
L 0 - 1
|